доставка Новой Почтой

Доставка посилки Новою поштою на зручне Вам відділення (від 50 грн)

Відправлення посилок відбувається щодня (крім неділі та святкових днів). Середня вартість доставки по Україні від 60 до 80 грн. За регламентом роботи Нової пошти доставка здійснюється 1-2 дня в залежності від розташування відділення пошти. Ми в свою чергу гарантуємо, що посилка буде передана на відділення Нової пошти для відправки день в день (згідно графіку).

доставка курьером Новой Почты

Доставка посилки кур'єром Нової пошти за вказаною Вами адресою (від 70 грн)

Такий спосіб доставки дуже зручний, оскільки Ви зможете отримати Вашу посилку з будь-якого вказаною адресою. Термін доставки заявлений Новою поштою 1-2 дня після відправки. Перед доставкою кур'єр Нової пошти Вам подзвонить і повідомить час доставки. Середня вартість доставки по Україні від 62 до 90 грн.

Самовывоз

Самовивіз замовлення з офісу в м.Одеса (безкоштовно)

Такий спосіб доставки можливий за умови наявності необхідного товару в офісі. З огляду на, що на сайті представлено понад 1000 найменувань, не завжди усі товари є у наявності на складі у місті Одеса. Тому додатково просимо уточнювати у менеджера можливість самовивозу. У будь-якому випадку менеджер запропонує максимально зручні варіанти, щоб Ви отримали замовлення якнайшвидше. Самовивіз можливий тільки в понеділок-четверг та субота-неділя з 7.00 до 12.00 за адресою: м Одеса, 7км вул. Розвантажувальна. магазин 3627-3628

Безкоштовна доставка

Новою поштою по Україні (склад-склад або склад-адреса) можлива при замовленні від 30000 грн за умови повної оплати

Зверніть увагу, що під безкоштовною доставкою слід розуміти оплачену магазином вартість доставки за одну посилку, по якій була проведена повна оплата. Магазин залишає за собою право комплектувати посилку двома відправками в разі відсутності іншої можливості. Інформація про комплектації доставки надається за запитом клієнта.