Повернення і обмін

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 календарних днів з моменту покупки. Це право гарантує Вам Закон України "Про захист прав споживачів".

Щоб повернути або обміняти товар, будь ласка, переконайтеся в наступному:

- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей;

- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки. Збережені всі ярлики і заводське маркування.

Ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути Вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Які товари не підлягають обміну?

Відповідно до Додатку № 2 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року, поверненню та обміну не підлягають такі непродовольчі товари - рукавички, тканини, натільна білизна, шкарпетки, друковані видання та інше.

Якщо умови експлуатації порушені?

Обмін або повернення товару неналежної якості проводиться тільки за наявності висновку / акту експерта, авторизованого виробником або представником товару, про те, що умови експлуатації не порушені, інакше товар неможливо повернути або обміняти.

Де і як можна зробити обмін або повернення товару?

Обміняти або повернути товар можна в магазині "opt-trikotag.com.ua" в Одесі. При собі Вам потрібно мати товар, упаковку і комплектуючі до нього, гарантійний талон і товарний чек або квитанцію. Якщо Ви перебуваєте в іншому місті, товар необхідно відправити «Новою Поштою». Подробиці пересилання уточнюйте за тел .: +38 048 700 50 48. Умови обміну або повернення товару вказані вище.