У нашому магазині опт-трикотаж є кілька варіантів оплати і всі вони доступні при оформленні замовлення:

Повна оплата на карту "ПриватБанк" або "Райффайзен"

Це оплата на офіційний банківський рахунок нашого магазину. Після оформлення замовлення на екрані Вам будуть доступні реквізити, а також вони будуть відправлені на зазначену в замовленні електронну пошту.

Оплата через платіжну систему LiqPay

LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого Ви можете оплатити замовлення на нашому сайті з карт Mastercard/VISA.

Оплата при отриманні

Цей спосіб оплати доступний за умови внесення Вами передоплати * в розмірі від 200 грн. Залишок ви зможете оплатити при отриманні посилки у відділенні "Нова Пошта". Повинні звернути Вашу увагу на те, що "Нова пошта" стягує з клієнта комісію за цю послугу в розмірі 20 грн + 2% від суми післяплати.

Оплата при самовивозі в Одесі

При виборі Вами такого варіанту отримання замовлення Вам потрібно буде повністю оплатити замовлення за кілька годин до самовивозу.

* Зобов'язані повідомити, що в разі якщо клієнт з якихось причин не отримав відправлену посилку, магазин стягує з клієнта комісію в розмірі 200 грн на погашення витрат на пересилання, упаковку та обробку замовлення.

** У разі скасування замовлення з ініціативи клієнта до моменту, коли посилка фактично була нами упакована та до неї сформована ТТН, магазин залишає за собою право стягнути з клієнта 50 грн комісії у якості компенсації витрат на використані пакувальні матеріали.

 

Способи оплати замовлення за наданими реквізитами

 Оплата через додаток інтернет-банкінг

 Ви можете зробити оплату з усіх програм інтернет-банкінгу. Для цього достатньо ввести наданий номер карти, заповнити   суму та вписати призначення платежу **. Після оплати просимо Вас зробити скрін з екрану про списання грошей і в  листуванні з менеджером надіслати його як підтвердження успішного платежу.

 

Оплата через термінал самообслуговування ПриватБанку

Цей спосіб оплати дозволяє зробити оплату Вашого замовлення на надані реквізити. Якщо ви є клієнтом ПриватБанку, ви зможете оплатити за номером наданої карти. Якщо ж ви не є клієнтом цього банку, вам краще проводити оплату за реквізитами безготівкового платежу (ці ми реквізити надаємо за запитом клієнта). Чек, отриманий в терміналі, потрібно сфотографувати та надіслати до нашого менеджера для прискорення обробки Вашого замовлення.

Оплата через інші термінали самообслуговування

Такий вид платежів доступний, але краще його здійснювати за реквізитами безготівкового розрахунку (ці реквізити ми надаємо за запитом клієнта). ОБОВ'ЯЗКОВО зберігайте чек за вашим платежем до моменту самого отримання Вашого замовлення.

 

Оплата через онлайн-сервіс прийому платежів

Ви можете скористатися будь-якою зручною для Вас системою онлайн платежів. Більшість з існуючих вже адаптовані для таких платежів.

 

**! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

У призначенні платежу, Вам потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО вказати "Оплата товару від Іванова" (прізвище підставляєте своє, назву товару писати не потрібно). Це істотно прискорить обробку Вашого замовлення та дозволить вчасно зробити для Вас відправку.