вигідна покупка піжам оптомЯкщо ви шукаєте вигідні пропозиції на оптові покупки жіночих піжам, то магазин Опт-Трикотаж - той, де ви знайдете все необхідне для свого бізнесу. Ми пропонуємо широкий асортимент жіночих піжам різних розмірів та моделей, що дозволяє задовольнити потреби будь-якого клієнта. У нашому магазині ви знайдете стандартні розміри, а також піжами великих розмірів XL-8XL. Крім того, ми маємо літні варіанти жіночих піжам на короткий рукав, з шортами чи бріджами.

Асортимент жіночих піжам оптом в магазині Опт-Трикотаж

У нашому магазині ви знайдете різноманітні моделі жіночих піжам. Наш асортимент включає в себе:

 • Піжами на короткий рукав, з шортами чи бріджами, а також звичайні піжами з довгим рукавом та штанами для холодного сезону.
 • Ви зможете вибрати піжаму з різноманітними малюнками та кольорами. Ми маємо піжами зі пастельним принтом, квітковими малюнками та класичним дизайном.
 • Ми пропонуємо стандартні розміри, а також піжами великих розмірів XL-8XL. Жіночі піжами великих розмірів особливо користуються популярністю серед жінок пишних форм, які шукають комфорт і зручність.
 • У нас в асортименті представлені лише якісні вироби. За якість піжам ми ручаємось особисто, адже самі обирали найкращий товар для наших клієнтів. Всі піжами в асортименті воготовлені на провідних турецьких фабриках- з якісних натуральних матеріалів.
 • Ми постійно оновлюємо наш асортимент, щоб задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів і бути завжди в курсі новинок на ринку.

Великий вибір моделей оптом та широкий розмірний ряд дозволить вам задовольнити потребивашої аудиторії вашої торгової точки чи магазину.

Як отримати максимальну вигоду для свого бізнесу?

Магазин Опт-Трикотаж пропонує широкий асортимент якісних жіночих піжам в Україні за оптовими цінами. Ми розуміємо, що для успішного бізнесу важливо мати якісні товари за оптимальними цінами. Тому наші пропозиції на оптові покупки жіночих піжам гарантують Вам максимальну вигоду для Вашого бізнесу.

Якщо ви хочете отримати максимальну вигоду для свого бізнесу, то ми рекомендуємо робити оптові покупки в нашому магазині. З цим вибором ви точно не помилитесь! Ми пропонуємо вам:

 • вигідні оптові ціни,
 • індивідуальні знижки для кожного клієнта,
 • гарантія якості придбаних піжам оптом, 
 • можливість замовити по оптовій ціні в розмірі 
 • наші турботливі менеджера допоможуть підібрати ідеальний асортимент під індивідуальні потреби вашого бізнесу, 
 • ми також гарантуємо те, що товар буде надісланий вам в день здійснення покупки, адже весь товар знаходиться в наявності у нас на складі на 7 км Одеса.

Ми пропонуємо Вам здійснити оптові покупки жіночих піжам в магазині Опт-Трикотаж з максимальною вигодою для Вашого бізнесу. Наш магазин спеціалізується на оптових продажах жіночого одягу великих розмірів, тому ми можемо запропонувати Вам широкий асортимент піжам, включаючи як стандартні розміри, так і піжами батал.