Термобілизна - оптимальне рішення для утеплення дитини в холодну пору року, без необхідності кутати її в багатошаровий одяг. Вона добре тримає тепло і не заважає дитячій активності. Щоб повною мірою скористатися перевагами цього виробу, важливо розібратися, як вибрати термобілизну для дитини та як правильно за нею доглядати. Один із цікавих варіантів — продукція надійного турецького бренду Cotpark.

Матеріали виготовлення термобілизни

як вибрати термобілизну для дитиниЗапитуючи, як вибрати дитячу термобілизну, в першу чергу звертають увагу на матеріали виготовлення. Популярні варіанти:

  • синтетичні тканини - поліестер, віскоза, еластан;
  • натуральні матеріали - бавовна;
  • шерсть або кашемір.

У кожного з матеріалів є свої переваги та недоліки. Бавовняна термобілизна відрізняється м'якою текстурою, вона не колеться. Виріб характеризується гіпоалергенним складом, добре зберігає тепло, хоча у плані відведення вологи може мати недостатню ефективність (наприклад, якщо дитина займається спортом).

Дитяча термобілизна із синтетичних матеріалів забезпечує найкращий рівень відведення вологи в порівнянні з натуральними тканинами. Вона відрізняється підвищеною зносостійкістю, але в плані заощадження тепла поступається виробам з вовни та бавовни. Продукцію з поліестеру вибирають для активних занять спортом, інтенсивних прогулянок, під час яких виділяється велика кількість поту.

Щоб підкреслити позитивні властивості натуральних та синтетичних матеріалів та приховати їхні недоліки, турецький виробник Cotpark випускає термобілизну для дітей із комбінованим складом. Вона на 60% складається з бавовни, доповнюється 20% віскози, 10% поліестеру та 10% еластану. Така комбінація дозволяє виробам ефективно вирішувати одразу два завдання - і максимально зберігати тепло, і ефективно відводити зайву вологу.

Вибір термобілизни за розміром

Щоб правильно підібрати термобілизну для дитини за розміром, необхідно керуватися простим правилом - вона повинна щільно облягати фігуру. Для цієї категорії продукції не допускається купівля на виріст — білизна має добре сидіти, але не заважати активним рухам. У цьому випадку вона продуктивно виконуватиме свої функції й не дасть дитині замерзнути.

У лінійці термобілизни від Cotpark представлені вироби різних розмірів, вони діляться стандартно за віком - 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16 років (відповідна розмірна лінійка 2-8). Водночас варто враховувати індивідуальні антропометричні параметри дитини (ріст, комплекція), щоб зробити максимально правильний вибір. В асортименті передбачені моделі для дівчаток та для хлопчиків.

Як доглядати за термобілизною

дитяча термобілизна як вибратиЩоб дитяча термобілизна прослужила тривалий час і справно виконувала свої функції, потрібно не просто купити якісну та перевірену продукцію, а й грамотно доглядати за нею. Виробники вказують на бирці виробу чіткі рекомендації щодо прання. Можна виділити такі загальні правила:

  • при щоденному носінні термобілизни її слід прати раз на тиждень;
  • температура води не має перевищувати 40 градусів;
  • рекомендується застосовувати рідкі засоби для прання;
  • сушити термічну білизну слід у природних умовах.

У жодному разі не викручуйте термобілизну, не прасуйте її й не сушіть на батареї або обігрівачі. Висока температурна дія негативно позначається на волокнах, особливо синтетичного типу. В результаті вони можуть втратити здатність до утримання тепла. Якщо дотримуватись цих простих правил, продукція прослужить довго і не втратить початкових властивостей.

Як вибрати термобілизну для дитини: додаткові параметри

Якщо ви все ще думаєте, яку термобілизну обрати дитині, віддайте перевагу продукції з комбінованих тканин. Практичні вироби мають ретельно продуманий крій, в якому немає швів, що виступають, і бирок. Уважно огляньте одяг на предмет браку, на ньому не повинно бути внутрішніх швів.

Важливо не економити на покупці якісної термобілизни для дитини, адже вона безпосередньо впливатиме на комфорт у зимовий період. Краще купити дорожчий комплект, який відрізнятиметься зносостійкістю, витримає високе навантаження і не розтягнеться після численних прань.

Вибір термобілизни для дитини буде легшим при відвідуванні інтернет-магазину «ОПТ-трикотаж». Тут представлена лінійка продукції для дітей та для дорослих. При замовленні від п'яти одиниць товару діють оптові ціни. Продукція від бренду Cotpark доставляється безпосередньо з Туреччини, до операцій не залучаються посередники. Товар надходить на склади в Одесі, звідки вирушає до покупців до населених пунктів України за допомогою надійного поштового оператора «Нова Пошта».