При виборі домашнього одягу та одягу для сну важливо в першу чергу дивитися на якість та зручність фасону. Купити гарну ночнушку іноді буває цілою проблемою. А якщо потрібний великий розмір? Підібрати красиву нічну сорочку великого розміру ще складніше.

Постачальник Опт-Трикотаж може вирішити будь-яку проблему і відповісти на будь-який запит. Працюючи вже понад 10 років, ми можемо надати широкий вибір гарних нічних сорочок великих розмірів і стандартних. Ми співпрацюємо з виробниками безпосередньо, тому гарантуємо прийнятні ціни та відмінну якість.

Нічні сорочки оптом - на що звернути увагу?

Одна річ - вибрати одну піжаму для себе, інше закупити нічнушки оптом для свого магазину/бізнесу. ОСновні поради на що звернути увагу під час вибору:

  • Якість матеріалів

Це дуже важливо, тому що від цього залежить носіння, стійкість кольору і навіть посадка. Якісні матеріали добре тримають колір, довго служать. Наприклад, шовкова нічна сорочка – чудовий варіант. Головне — дивитися на склад тканини. Зазвичай він вказаний на ярликах. Бавовняні нічні сорочки – те, що часто хочуть клієнти і це зрозуміло з огляду на натуральність та практичність товарів з бавовни, але переконатися в якості бавовни доволі складно. Варто вибирати або перевірених продавців або спиратися на відгуки інших покупців.

  • Якість пошиття нічнушки

Щоб не помилитись тут, потрібно вдивлятися в деталі. Переглянути всі шви, переконатися, що вони не розповзаються і немає дірок, що краї тканини оброблені акуратно та правильно. Якщо це сорочка на гудзиках чи кнопках, зверніть увагу на симетричність. Чи однаковою довжини передні стінки сорочки? Комір лежить вільно і рівно? Як пришиті гудзики? І чи є нитки, що стирчать? Нитки — це не так страшно, але якщо їх багато і варто потягнути за одну, то шов починає розпускатися, краще пошукати ще варіанти. Це правило та фокус на якості забезпечить вам відмінну репутацію та постійних клієнтів. А ми вже знаємо, де шукати якісні ночні сорочки оптом - у нас в асортименті лише товар від перевірених турецьких виробників! Заходьте, замовляйте та заробляйте!

  • Фасон та зручність

Оскільки вдома ми відпочиваємо і розслабляємося, потрібно враховувати зручність одягу, який ми вибираємо. Фасони, які дуже щільно облягають тіло і виконані з матеріалу, який зовсім не тягнеться, не варто розглядати. Вільний крій для тканини, яка не тягнеться або одяг з трикотажу. Фасон можна вибрати затишний чи елегантний. Це справа смаку. Але беріть до уваги ваше зростання та обсяг. Часто розмірна сітка не відповідає звичним розмірам, тому у продавця можна запросити розмірну сітку та її відповідність обсягам у сантиметрах.

  • Принт та актуальність моделей

Актуальні моделі та принти зазвичай завжди є на заводах-виробниках. Але якщо ви купуєте у постачальника, звернутися за допомогою можна до консультанта. Принти завжди будуть актуальними, але вони також змінюються від сезону до сезону. Хоча є ті, які завжди купуватимуть. Це смужка, горошок, дрібні квіточки. Класичний варіант – це однотонні вироби. Актуальність моделей також залежить від заданих трендів. Орієнтуйтесь також на себе як на покупця. Що б ви купили, а від чого відмовилися б?

  • Широкий вибір розмірів

Не варто зосереджуватися лише на найпопулярніших та ходових розмірах. Нічні сорочки для повних жінок матимуть попит на всі 100%. У нас широка розмірна сітка S-4XL, що може задовільнити вибагливих пані і пишного розміру і зовсім мініатюрних.

  • Зверніть увагу на фабрики

Фабрики та виробники – це найважливіше. Як довго вони працюють, які збирають відгуки. Хороші виробники завжди на слуху. Тому не бійтеся запитувати та уточнювати у постачальників з якими фабриками вони співпрацюють. Турецькі нічні сорочки неспроста мають такий попит, це якість і прийнятна ціна.

  • Ціна

Ціна буде тим нижчою, чим менше посередників між вами та виробником. Постачальники можуть бути різними, кожен має свої націнки, тому ідеальний варіант вибрати тих, хто співпрацює безпосередньо з фабриками та виробниками. Це безпрограшний варіант.

Opt-Trikotag – це постачальник, який співпрацює з виробниками без посередників. Величезний вибір жіночих нічних сорочок оптом. Ми пропонуємо широкі розмірні сітки, а найголовніше – якість.